Семінар

Діагностування аутизму за шкалою ADOS

Після тижневої перерви ми знову чекаємо на наших заняттях учасників освітньої програми для батьків дітей з аутизмом ТИ НЕ ОДИН.

Цього четверга ми з вами будемо говорити про дуже цікаву і рідкісну в Україні систему діагностування.
Тема нашого семінару – Діагностування аутизму за ADOS – американською шкалою глибини аутизму.
Під час заняття ми поговоримо зі спеціалістом про критерії діагностування аутизму і важкості спектру за американською системою ADOS.

ADOS – Шкала Спостереження для Діагностики Аутизму є “золотим стандартом” для оцінки і діагностики аутизму і загальних (первазивних) розладів розвитку у випробовуваних різних вікових груп, рівнів розвитку і мовних навичок.
Ця напівструктурована методика може бути використана для діагностики практично кожного, хто має підозру на аутизм або страждає цим розладом: від дитячого до дорослого віку, від дітей, які не розмовляють, і до дорослих, які вільно розмовляють.

Коли: 26 квітня, 17:00
Де: Вільний простір DRUZI (проспект Ломоносова 164, 2-й поверх)

Проект здійснюється Вільним простором «DRUZI» та Центром допомоги особливим дітям «Промінь» за підтримки Благодійної організації «Львівська Освітня Фундація».
Партнери проекту – Управління освіти Костянтинівської міської ради, Відділ у справах сім’ї і молоді Костянтинівської міської ради.

РОЗКЛАД РОБОТИ

Наші двері відчинені для вас щодня 10:00 до 20:00

         

ЗВ’ЯЗАТИСЬ З НАМИ