Семінар

Аутизм у вашій родині. Як прийняти і пережити діагноз?

Основою успішного подолання аутизму, є виконання в домашніх умовах та в умовах спеціальних центрів індивідуальної програми реабілітації хворої дитини.
Природно, головне завдання тут лягає на плечі батьків. Тому першорядним кроком має стати ПРИЙНЯТТЯ того, що їх дитина страждає на аутизм. Адже вона не психічно хвора людина, у неї просто “інший спосіб бачення світу”, їй трохи важче висловити свої почуття. Ось тут і потрібно їй допомогти, підтримати, навчити.

Цей тягар відповідальності лягає також і на викладачів навчальних закладів, які працюють з такими дітками у своїх навчальних закладах.

Про те, які існують механізми прийняття, як впоратися з внутрішньою тривогою та повноцінно зосередитися на подоланні діагнозу, ми поговоримо з психологом цього вівторка.

Семінар буде корисний як батькам, так і фахівцям, що працюють з особливими дітками.

Коли: 22 травня, 16:00
Де: Вільний простір DRUZI (проспект Ломоносова 164, 2-й поверх)

Проект здійснюється Вільним простором «DRUZI» та Центром допомоги особливим дітям «Промінь» за підтримки Благодійної організації «Львівська Освітня Фундація».
Партнери проекту – Управління освіти Костянтинівської міської ради, Відділ у справах сім’ї і молоді Костянтинівської міської ради.

РОЗКЛАД РОБОТИ

Наші двері відчинені для вас щодня 10:00 до 20:00

         

ЗВ’ЯЗАТИСЬ З НАМИ